Webdesign - tvorba www stránek

Registrace domény, webhosting

  • registrace domén
  • webhosting (pronájem diskového prostoru pro webové stránky)
  • PROFI webhosting pro internetové aplikace s podporou ASP.NET 4.5, MVC, MSSQL 2014 databáze, provoz na odděleném a vyhrazeném řešení
  • neomezený počet e-mailových účtů, webmail
  • Hostovaný Exchange 2012

Webdesign, tvorba www stránek, internetové prezentace, aplikace

Podle zadání zákazníka vytvoříme grafické návrhy, kompletní internetové prezentace či internetové aplikace (publikační systémy, eShopy). Při zpracování využíváme standardních technologií XHTML, FLASH, ASP, ASP.NET, PHP, CSS, JavaScript. Námi vytvářené prezentace doplněné multimediálními prvky, jako jsou animace, virtuální prohlídky, video či zvukový doprovod, splňují nejvyšší nároky současných trendů.

  • SEO optimalizace součástí www stránek
  • uživatelsky přístupné webové stránky
  • Google analytics ZDARMA

Naše služby však nezahrnují pouze tvorbu nových prezentací a jejich následnou aktualizaci, ale nabízíme též aktualizace či modernizace stávajících internetových prezentací!

eShopPublikační systémy

Pro ty, kteří si chtějí stránky aktualizovat sami nabízíme vlastní publikační systém, který je velmi jednoduchý a intuitivní. Naše zkušenosti a dlouholetá praxe v oboru programování zaručuje kvalitu a uživatelsky přívětivé aplikace.

E-shopy

Vytvoříme e-shop na míru - nabídneme Vám to nejlepší řešení.

ZDARMA vás zaškolíme do administračního rozhraní a pomůžeme s jeho správou po celou dobu provozu.

Registrace zpětných odkazů

Provádíme ruční registrace zpětných odkazů do katalogů firem na internetu.

Registrace zpětných odkazů (Linkbuilding) je propagace Vašich stránek metodou odkazů z jiných stránek, které vedou na Vaše. Vzájemná výměna odkazů je jedním z důležitých faktorů úspěšné pozice ve vyhledávačích.

Registrace do katalogů zajistí nejen stovky zpětných odkazů, ale i nové návštěvníky vašich stránek. Odkazy vedoucí na váš web, které vyhledávače naleznou napoví, jak jsou vaše stránky hodnotné!

  • Provádíme registraci zpětných odkazů až do 600 českých a slovenských katalogů

DTP a další grafické služby

Kromě internetových služeb nabízíme také doplňkové DTP služby jako návrhy vizitek, letáků či dalších propagačních materiálů. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout komplexní služby v oblasti propagace firmy od tištěné, až po elektronickou.

Skládačka Lanolin creme Letáčky Merino Reklama EKONOM-SYSTEM Letáky PlastmontLetáky pro firmu Sanytrák

Reklama internetová a elektronická

Vytvoříme statické či multimediální reklamní bannery. Internetové prezentace zatraktivníme vytvořením reklamních animací.

Reklamní banner Lanolin creme

Multimediální prezentační CD

Vytvoříme multimediální prezentační CD využívající standardní internetové technologie, což obsah klasických internetových prezentací umožní distribuovat např. i těm, kdo k síti Internet nemají přístup. Při použití vizitkových či 8 cm CD je tímto způsobem možné nahradit nákladné nebo často se měnící tištěné materiály. Díky kapacitě CD médií a oproti Internetu podstatně vyšší přístupové rychlosti z PC je možné prezentace rozšířit o fotografie, video, zvuk či jiný multimediální obsah ve vysoké kvalitě.

Fotografování, digitální fotografie

Pro účely publikování na Internetu a propagace nabízíme digitální fotografování, zpracování fotografií, tvorbu panoramatických snímků či jejich převedení do 360° interaktivní podoby virtuální prohlídky interiérů a exteriérů.

Medipet Kurzy - nehtová modeláž Pískování


Flash-I-Net, Kvítková 4703, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku